O MNĚ Jsem milovnice humoru, dobré kávy a jídla, krás a vůní přírody, starých hitů, ranního běhu a nesmírně mě také baví jakákoliv kreativní činnost. I proto mi velkou radost přináší má práce, při které vnímám možnost individuálně přistupovat k jedinečné osobnosti každého klienta a rozšiřovat si tak úhly pohledu.

Můj přístup k práci nejvíce ovlivnily mé vlastní životní zkušenosti a setkání s inspirujícími lidmi. Na vlastní kůži vím, jaké je to zažívat strach a úzkost, neuvědomovat si prožitky svého těla, nevyjadřovat své emoce a nevědomě si tak pěstovat své nemoce... Zkrátka jaké je to žít v bezVědomí.

A také vím, jaké je vykročit z toho ven a vydat se na cestu k vědomému způsobu života. Na cestu k sobě sama, k naplňování svého potenciálu, ke svým emocím a zdraví, k vědomému stravování a zodpovědnému přístupu ke svému životu.
Zlomovým momentem pro mě byla změna přístupu ke svým emocím, jejich hluboké pochopení a pokorné přijetí jejich významu pro můj každodenní život.

Tato cesta není vždy vysypaná bílým pískem. Je naopak mnohem barevnější, a o to pravdivější. A protože se ráda obklopuji vším pestrým, dělá mi radost být u nacházení jedinečné životní cesty lidí, kteří se rozhodli udělat změnu.

Jsem absolventka Filozofické fakulty UP v Olomouci, obor Psychologie.

Od roku 2012 pracuji jako školní psycholožka.
Od roku 2015 realizuji odborné a sebezkušenostní semináře pro širokou i odbornou veřejnost.
Od roku 2017 se věnuji svým klientům v rámci individuálních konzultací. 
Mnoho zajímavých zkušeností a obohacujících lidských setkání jsem získala díky svým dalším vedlejším profesím. Byla jsem svatební koordinátorka, baristka, event managerka, hlídačka dětí, příležitostná cukrářka,...

Cesta z bezvědomí
2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!